Referencie

Referencie

Luxury Bratislava – veľkoobchod a maloobchod s luxusným oblečením 

logo luxury web

Ako vnímate spoluprácu s Ehataxom?

Cítim, že spolupracujem s profesionálnou spoločnosťou.

Prečo spolupracujete s Ehataxom? Ako vám to uľahčuje život?

Po negatívnych skúsenostiach s predošlou účtovnou spoločnosťou som hľadal spoľahlivého partnera. Keď som dôkladne preskúmal možnosti na trhu, Ehatax na mňa pôsobil ako partner, ktorému som sa nebál zveriť moje účtovníctvo. Odbremeňujú ma od mnohých záležitostí, ktoré by som inak musel riešiť sám.

Čo oceňujete na našej spoločnosti?

Oceňujem vašu flexibilitu, ktorá je dnes veľmi dôležitá a dúfam, že naša spolupráca sa bude aj naďalej rozvíjať a zlepšovať.

Alessio Ballerini, konateľ

Innova Solutions International s.r.o. – priemyselná činnosť

ISO

Ako vnímate spoluprácu s Ehataxom?

Moja spoločnosť aktívne podniká na slovenskom a medzinárodnom trhu už viac ako 8 rokov. Ehatax zastrešuje všetky naše daňové a finančné záležitosti od začiatku. Veľmi vítame, že mnohí zamestnanci spoločnosti ovládajú niekoľko jazykov, obzvlášť nemčinu a angličtinu.

Prečo spolupracujete s Ehataxom? Ako vám to uľahčuje život?

Národné a medzinárodné skúsenosti robia z Ehataxu finančného experta. Vďaka nemu sme schopní vyriešiť aj zložité situácie našich lokálnych i zahraničných operácií.

Čo oceňujete na našej spoločnosti?

Členovia Ehataxu sú výnimočne spoľahliví a radia nám profesionálne vo všetkých finančných a ďalších súvisiacich záležitostiach. Všetky zákonné zmeny, ktoré sa nás dotýkajú, máme z prvej ruky a hneď. Odkedy spolupracujeme s Ehataxom, nemali sme žiadny problém so slovenskými ani zahraničnými finančnými inštitúciami.

Bernhard Mailinger, konateľ

MMC Consulting s.r.o. – poradenská spoločnosť

MMC logo

Ako vnímate spoluprácu s Ehataxom?

So spoločnosťou EHATAX spolupracujeme už od jej vzniku. Zabezpečuje pre našich nemecky hovoriacich klientov spracovanie účtovníctva a daňové poradenstvo. Spoločnosť EHATAX je pre nás a našich klientov garanciou kvality a profesionality. Aj keď to znie trocha ako klišé, ale našim hlavným záujmom je spokojný zákazník. V spoločnosti EHATAX sa na spokojnosť zákazníkov môžeme spoľahnúť.

Prečo spolupracujete s Ehataxom? Ako vám to uľahčuje život?

V tejto otázke je zároveň aj odpoveď. Práve uľahčenie podnikateľského života je dôvod, prečo si cením spoluprácu s EHATAXom. Veľkým plusom je, že zamestnanci EHATAXu dobre poznajú činnosť svojich klientov a tým môžu veľa účtovných procesov vyriešiť samostatne bez toho, aby zaťažovali svojich klientov.

Čo oceňujete na našej spoločnosti?

Veľkým plusom je ústretovosť a schopnosť flexibilne riešiť účtovné a daňové problémy, čo nie je v dnešnej dobe úplnou samozrejmosťou. Veľkou konkurenčnou výhodou je prax v medzinárodnom daňovom práve, čo je základnou podmienkou našich klientov, ktorým EHATAX poskytuje účtovné služby a daňové poradenstvo.

Jaroslav Makeľ, konateľ

PROCAM – služby v oblasti IT technológií

procam logo

Ako vnímate spoluprácu s Ehataxom?

So spoločnosťou EHATAX spolupracujeme od nášho príchodu na Slovensko v roku 2008. Ústretoví a zároveň profesionálni, tak by sa dali stručne charakterizovať ľudia zo spoločnosti EHATAX. V cudzojazyčnom prostredí je takýto partner na nezaplatenie.

Prečo spolupracujete s Ehataxom? Ako vám to uľahčuje život?

Kompetentné riešenia účtovných a daňových otázok a schopnosť pochopiteľne vysvetliť v nemeckom jazyku tieto riešenia zákazníkom. V prostredí, v ktorom nie sme jazykovo doma, si túto vlastnosť mimoriadne ceníme. Veľmi nám to pomáha pri našom pôsobení na Slovensku.

Čo oceňujete na našej spoločnosti?

Po našom príchode na Slovensko sme boli ako každý zahraničný podnikateľ konfrontovaný s jazykovou bariérou. Z dnešného pohľadu vidím, že na začiatku sme našťastie narazili na kompetentných a poctivých ľudí, čo pri podnikaní v zahraničí nebýva vždy samozrejmosťou.

Stefan Czap, konateľ

 

Logo biele

Od roku 2006 sa naša firma zaoberá účtovníctvom, daňovým poradenstvom a spracovaním miezd pre nemecky a anglicky hovoriacich klientov s podnikateľskými aktivitami na Slovensku. Naši zamestnanci sú odborníci disponujúci znalosťou svetových jazykov. Vďaka vedomostiam z oblasti práva a ekonomiky riešime aj nadštandardné požiadavky.

Kontakty