Kariéra

EHATAXkariera.jpg

Najväčším benefitom pre nového zamestnanca je flexibilný pracovný čas a naša firemná politika založená na vzájomnej komunikácii. Našu neustále sa rastúcu firmu tvoria daňoví poradcovia, účtovníci, aj študenti, ktorí sa u nás osobnostne aj vedomostne rozvíjajú.

Vďaka otvorenej komunikácii a zavedenému systému interných školení má každý zamestnanec možnosť rozširovať si vedomosti z účtovnej a mzdovej oblasti, načerpať informácie z daňovej sféry a zdokonaliť svoje vystupovanie v komunikácii s klientom. Ak sa stanete súčasťou nášho tímu, rovnaké výhody získate aj vy.

Našimi zákazníkmi sú zahraniční podnikatelia, prevažne z Rakúska. Pri výbere nového kolegu preto uprednostníme uchádzača so znalosťami nemčiny, alebo angličtiny a tiež samostatných účtovníkov. Výhodou sú vedomosti, alebo prax vo sfére účtovníctva, práva, alebo ekonómie. Tešíme sa na vás!

Hľadáme kolegov na pozície:

 

účtovník so znalosťou nemeckého jazyka

mzdový účtovník so znalosťou nemeckého jazyka

Kontaktný formulár

Odoslať e-mail. Všetky polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Neustále sa opierame o základné princípy: profesionalita, komplexnosť, priateľskosť a vzácnosť


Profesionalita

Dodržiavame zákony, odborný postup a transparentnú komunikáciu.

Komplexnosť

Podporujeme vaše podnikanie a hľadáme pre vás riešenia vďaka našim kontaktom na medzinárodnom poli.

Priateľskosť

Kľúčom k spokojnosti našich klientov je úprimný záujem a priateľský prístup, ktorý u nás nájdete aj vy.

Vzácnosť

Pre každého klienta robíme maximum akoby bol jediný. Vychádzame vám v ústrety, keď nás potrebujete.

 

Logo biele

Od roku 2006 sa naša firma zaoberá účtovníctvom, daňovým poradenstvom a spracovaním miezd pre nemecky a anglicky hovoriacich klientov s podnikateľskými aktivitami na Slovensku. Naši zamestnanci sú odborníci disponujúci znalosťou svetových jazykov. Vďaka vedomostiam z oblasti práva a ekonomiky riešime aj nadštandardné požiadavky.

Kontakty